| princess_4780 a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca si lui de mine, vb prin mesaje, la telefon, mai vine pe la mine, ne intalnim, si ieri i-am trim un mesaj ca ce mai face si dupa aia am aflat ca fosta lui prietena era la el acasa dar la mesaj mi-a raspuns, saptamana trecuta am iesit impreuna si l-am intrebat daca are prietena si a zis ca nu acum o luna s-au despartit dar au ramas prieteni ca asa e mai bine ca altcumva nu se inteleg si asa ii pentru ca varu meu ii prietenul lui si l-am intrebat si pe el daca ii adevarat si mi-a zis ca da.Astazi i-am trimis un mesaj si i-am zis ca scuze ca tiam trimis ieri mesaj nu am stiut ca ea ii la tine si inca nu mi-a raspuns. Oare s-a suparat pe mine? si de aia nu imi raspunde? Voi ce credeti? crying va rog un sfat...nu as vrea sa fie suparat pe mine si sa nu mai vb cu mine.

6 răspunsuri:
| aurora50scumpika a răspuns:

Nu cred ca e suparat pe tine...nu ar avea motiv,,,si daca e suparat inseamna ca e un tip suparacios! Daca va intelegeti atat de bine, incerca sa filtrezi cu el sa vezi ce esti pentru el, o amica sau vrea sa/i fii mai mult de atat! Mult succes!

| AdelaElena20 a răspuns:

Doamne nu te preocupa.nu cred ca s-a suparat pe tine! Eu cred ca l-ai pus pe ganduri! ai dai semnale ca si cum il placi, probabil el nu stie ce sa faca acum, te place se vede alfel nu vb cu tine, nu iti trimitea sms si asa mai departe! eu zic sa il lasi sa faca el primul pas pe urma vezi ce se intampla!

| aleceandra a răspuns:

Nu cred ca e suparat. poate nu stiu ce sa ti rasp cand u i ai cerut scuze.n ar fi rau daca ai mai incerca sa mai trim un msgbig grin parerea mea

| oOoRubyoOo a răspuns:

Cand a fost asta acum 5 min?
sincer cati ani ai? cand nu o sa iti mai raspunda dupa vreo 2 saptamani atunci iti faci griji...
Iti spun un secret, de ce nu ti-a raspuns:pari disperata.

| princess_4780 explică (pentru oOoRubyoOo):

Azi la ora 11:00 dimineata i-am trimis

| oOoRubyoOo a răspuns (pentru princess_4780):

Ori mai astepti (ceea ce recomand) ori il suni ca sa vorbesti cu el(caz in care poti parea disperatabig grin)