| papushikadulcee a întrebat:

Ieri m-am impacat cu fostul iubit dar...am si un iubit online...cum sa ii spun?

4 răspunsuri:
| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Pai una e sa ai un iubit online ....si una e sa fie langa tine ......asha ca ar fi bine sa fi cu cel care il iubesti

funda?

| tagastatud_6576 a răspuns:

La care ti mai mult? inca ceva, la care ti mai mult? renunta la unul, si nimeni nu va sti nimic happy

| LineGuide a răspuns:

straight face
Nu stiu ce sa realizez:ca nu am fost ascultat, ca am fost dat uitarii, sau ca nu sti cine sunt...
Cred ca este o problema la mijloc, dar eu nu te pot ajuta decat daca ma lasi sa te ajut, si data ma lasi, asculta-ma...

| badboy18 a răspuns:

Cu gura. simplu cum sa ii spui? apropo cum sa ai doi...maine poimaine ai sa ai mai multi si tot asa pana o sa te stie tot orasu. baga-ti mintile in cap