| Iasmina08 a întrebat:

Dupa cat timp v-ati impacat cu fostul iubit?:*:*:*

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Cu dragostea nu te joci, vorbesc de cea adevarata! Ea nu-i o jucarie care se strica si se poate repara!

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Niciodată cu niciuna din foste.
Dacă am încheiat eu relaţia, atunci ştiu bine de ce am făcut-o şi nu fac rabat de la principiile mele.
Dacă a încheiat-o ea, înseamnă că nu mă mai vrea şi nu accept bălăcărelile astea cu stări de spirit variate. Mă vrei sau nu mă vrei! E atât de simplu şi o gândeşti o dată şi bine.
Salut.

| elena a răspuns:

Oooooooooooooooo, nici vorba sa ma impac, am cautat urgent altul, care intr-adevar sa ma merite!

| forever4you a răspuns:

Nu ne-am impacat inca suntem certati adica ce certati suntem despartiti si nu cred ca se pune problema de o anumita impacare...sunt in lume sute de baietii mai buni ca tine Stefan!

| Deea a răspuns:

Nu m-am impacat...noi nu ne-am despartit niciodata.erau certuri dar nu ne desparteam.ne-am despartit doar cand am fost siguri ca nu ne mai intelegem deloc si ca nu mai merita sa fim intr-o relatie. Nu e bine sa va despartiti dupa cate o cearta.

| IIIx333III a răspuns:

Eu m-am impacat cu prietenul meu dupa 3 luni.batting eyelashes

| buubuletsss a răspuns:

Dupa fiecare cearta la maxim o saptamana (erau certuri d-alea urate) iar apoi dupa ceva vreme ne-am despartit definitiv laughing

| DaDuSH a răspuns:

Eu is baiat... dar cu prietena ma impac 1 dat la 1-2-6 saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne-am mai impacat

| iiGabytsa a răspuns:

Eu dupa 1 saptamana...

Răspuns utilizator avertizat
| dedexxx a răspuns:

Nu m-am mai impacat cu el... dar am ramas prieteni foarte buni... fundita:d

| Asdfghhjklasdfghjkyyyvc a răspuns:

Duppa o zi

| Asdfghhjklasdfghjkyyyvc a răspuns:

Duppa o zi