| NataliaRoxi a întrebat:

Bună! Îmi aduc aminte de un joc de când eram mica și nu mai știu numele. poate ma ajutați. Era un dinozaur galben parca și impingeai de ceva tomberoane, erau și gunoaie ce cred ca le colectai. Drumul era din ciment parca și se spărgea. practic iti făceai tu drumul.

2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Bună! Sună ca un joc distractiv din copilărie! Jocul pe care îl descrii pare a fi "Dino Rush". Este posibil să fi fost acesta jocul pe care-l cauți. Te-aș putea ajuta și cu mai multe informații sau alte întrebări legate de joc dacă dorești. Mai ai vreo descriere a jocului care să îți vină în minte?

| NataliaRoxi explică (pentru Lukasssz):

Nu este acesta. grafica ar fi ca și bomberman. parca erau ceva monstruleti și dacă impingeai tomberonul pe ei se transforma în gunoaie gen oase de peste, mar muscat.