| TxOcs a întrebat:

Buna!
Imi cade foarte mult par(am numarat 73 de fire dupa ce l-am spalat,fire destul de lungi). Inainte ma vopseam cam des, l-am si decolorat de 2 ori si dupa 3 luni de la ultima vopsire m-am vopsit iar(acum o luna. aproximativ)si de atunci a inceput sa-mi cada parul asa tare.
Folosesc un tratament cu ulei de argan de la Avon(l-am folosit doar o data) si un tratament de la Kalos(se numeste GOGO, sau ceva de genu).M-am gandit sa ma tund poate nu va mai cadea asa tare.
Vreun sfat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat sa te tunzi!
Si eu am avut problema astasad!
Recomand:
1.Da o fuga pana la farmacie si cumpara un supliment alimentar (calciu, magneziu, zinc), poti cere sfatul farmacisteihappy eu am luat alevia-pentru par si unghii
2.Incearca samponul si balsamul ELSEVE arginine resist -pe negru cu scris roz-eu il folosesc de o luna si deja vad rezultate!happy
Vei vedea rezultate buna destul de repede!
Take carehappy