| AleXis_9687 a întrebat:

Imi dati va rog niste idei de surprize pentru aniversarea prietenei mele? Vreau sa ii fac o surpriza la scoala. Vreau ce va dragut si sa-i placa. mentionez ca asculta rock si citeste foarte mult. Multumesc.

3 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Cel mai bun cadou pentru o persoană care citeşte mult este o carte!
Îţi zic din propia experienţă!
Aşa că o carte cred că ar bucura-o!

| Rhoselynn a răspuns:

Buna, nu ai mentionat varsta prieteni tale. O colectie de 2, 3 volume de carti ar fi genial. Eu tocmai mi-am achizitionat cartea "Pe jumatate moarta"de Kim Harrison, are 2 volume, iar pretul unei carti este de 34, 90 lei. Nu stiu daca asta ii va placea sigur, eu doar ti-am dat o idee. Hainele de obicei e bine sa si le cumpere fiecare, dar daca stii masura ei, ii poti cumpara o bluza ceva rock, cu formatii etc sau o bijuterie ceva. Sper sa ii gasesti un cadou frumos.Bafta.

| philosopher a răspuns:

Datorita faptului ca citeste mult si asculta rock eu cred ca o idee destul de buna ar fi sa ii faci cadou biografia formatiei ei preferate.Sau,sunt anumite magazine unde sunt bluze cu formatiile rock.O alta idee ar fi sa ii faci un maxi poster stil tablou cu formatia preferata(ps: si eu ascult rock si citesc mult.)