| Dana1322 a întrebat:

Vreau sa ii fac prietenei mele pentru ziua ei o felicitare, puteti sa imi dati niste idei interesante?

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Pai, fa-i ceva pe penultima pagina, nu stiu de exemplu o inima pentru a-i arata cat de mult o iubesti sau un tort, apoi taie conturul tortului sau inimoarei de pe prima pagina si pe prima pagina se obtine tortul sau ce ii vei face. Apoi contureaza cu quilling. Daca nu stii face, se poate face si cu mana stai linistita, uite un video:
http://www.youtube.com/watch?v=eK4pBCcpO5Q