| sweetgirl pink a întrebat:

imi place d un baiat da nu stiu daca lui i place de mine. i-a spus prietenei mele ca i place de mine si ca vrea s se combine cu mine
prietena mea i-a dat id meu da nu stiu dc el n a dat add. m gandesc ca daca prietena mea i dadea nr meu iesea totu mai bine da prietena mea nu are tel si nu stiu nr.cand am fost la scoala l el p motivu ca ma duc la prietena mea ma pipait in unele locuri, sh asta mi-a dat de inteles ca i place de mine. acum nu stiu pentru ca noi n invatam la aceeasi scoala,, da pentru el ma transfer chiar daca mai avem cateva saptamana d sc.eram odata in parca sh i-a spus prietenei mele m duk eu la el. da n m`am dus ca era cu cativa prieteni si eu sar cam timida.sh m`am gandit ca poate vrea sa rada. voi ce parere aveti? i place sau u de mine? eu as vrea s ma combin cu el. da prietena mea spune ca n merita ca se da l alte fete. ceea ce e adevarat.acum cand ma transfer vreau sa vad coomportamentul lui. sper sa m olak sh sa reusesc s m combin ca el. voi ce credeti ma place dau nu? ast rasp.mersi

Răspuns Câştigător
| Saori a răspuns:

Tu nu esti intreaga.happyNu vreau sa te judec, dar esti prea disperata. Spui ca vrei sa te transferi doar pentru el.Chestia asta s-ar putea sa se afle si atunci tu o sa cazi prost. pentru ca s-ar putea ca el sa te respinga pana atunci, si toti o sa isi bata joc de tine, ceva gen:"haha asta s-a si transferat pentru el si el nu da 2 bani pe ea. ce obsedataa." Mai ai cateva saptamani de scoala. la asta ar trebui sa iti stea gandu acum. in plus, mai cunosti pe cineva de acolo? Chiar daca mai cunosti sau chiar daca nu, tot e greu sa vii intr-o scoala noua. Si sa zicem asa.ca esti cu el. Ok, bun. Si? La un moment dat tot o sa va despartitsi. Doar n-o sa va casatoritsi. E logichappy. Il lasi sa te pipaie. Nu esti curva lui. Nu iti dai seama ca pentru el esti doar o distractie? iti arunca momeala si tu musti ca proasta.
In fne.
happypa'pa

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Felicitari! Ai dat peste al 23456 badboy si semicocalar al tariithinking
Unde naibii ii gasiti mai fetelor?oh go on
Daca te consideri o fata timida de ce l-ai lasat sa te pipaiesurprise
De ce te-ai transfera la o scoala doar pentru a vedea cum se da la jumatate din fetele de acolo si de a suferithinking
Gandeste-te bine daca merita.Si nu te gandi ca o sa-l schimbi. Oamenii nu se schimba niciodata in esenta lorwinking
Si in general cel mai evident defect e cel mai relevanthappy

| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca e ce vrei tu cu adevarat. Iti poti da seama si singura de asta. Nu stiu cum de i-ai permis lui sa te pipaie cand nici macar nu sunteti impreuna. Doar pentru ca il placi? Inteleg sa fii timida dar asta nu inseamna sa nu ai nimic de zis. Nu se poate sa lasi un baiat sa faca el ce vrea din tine doar pentru ca il placi. Fii sigura ca el nici nu se gandeste la o relatie cu tine. Eu spun sa o asculti pe prietena ta. Sunt sigura ca iti poate purta de grija in multe situatii. Tu esti naiva inca.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Ascult-o pe prietena ta!
Te pipaie in anumite locuri (presupun ca intime) si nici macar nu esti prietena lui? Il lasi? Tu te gandesti ce vrea el? Nu iti dai seama? Chiar asa de greu este?
Tinand cont de ce ti-a facut si ca se mai da si la alte fete este foarte clar ca nu vrea o relatie de durata. Cred ca vrea sa isi incerce norocul cu tine sa vada daca reuseste sa isi satisfaca placerile. Tinand cont ca tu l-ai lasat sa te pipaie, el sigur crede ca o vei face cu el.
Daca iti place de el incearca sa vezi ce mai face, cum se mai comporta si NU il mai lasa sa te pipaie, dar eu tot cred ca nu are rost sa ii mai dai atentie, nici macar sa il mai bagi in seama.
Sa ai o seara buna!
P. S. Cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| stefan_4644 a răspuns:

Doamne a innebunit lupul. Sper ca nu te-ai mutat.In primul rand nu poti sa ai mai mult de 14-15 ani.In al doilea rand astfel de satisfaceri nu prea isi au rostul la varsta voastra decat asa minore si cam asta sa fie apogeul, dupa ce v-ati combinat.Ai ce ai cu messul de fapt ca toata noua generatie.De iesit la suc nu ai auzit? sau sa vb. cu un om nu sa ii dea prietena lui prietena lui prietena id tau de mess, parca iti ofera o floare daca iti da add la mess.stiu ca acum ti se pare ciudat dar crede-ma ca baiatul ala este mai speriat ca tine, daca te-a chemat cand era cu prietenii lui inseamna ca este ingrozitor de timid si nesigur pe el si are nevoie de un mediu in care sa se simta in siguranta si care sa il laude chiar daca el nu va face cam pana pe la 18 ani nimic happy crede-ma.nu te mai consuma stai linsitita la scoala ta daca o sa vrea sa vina dupa tine o sa vina si o sa fie o chestie frumoasa dar te asigur cu finalitate pentru. ca propabil dupa ce vei sta cu el si il vei cunoaste vei fii curioasa sa cunosti si alti baieti.Si stai relaxata ca dupa o sa vina facultatea si sunt convins ca o sa iti placa.Deci:te place. esti mai curajoasa ca el. nu te duce dupa el. ocazii o sa ai sute-mii.nu mai sta pe mess. vb. cu oamenii care te intereseaza personal nu doar sambata cand se strange toata lumea prestabilit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o intrebare grea nu stiu sory as dori sa stiu nr si id tau sunt un mare fan pup numele meu este IULIA sper ca o sa citesti ce am scris.