| Butterfly_6865 a întrebat:

Helpp! Am o mare problemaaa. Imi place de un tip. El este interesat de mine dar am impresia ca ii place si de prietena mea. Mai demult a fost cu ea dar acum s-au despartit si ma cauta, vb cu mine pe mess, vb despre mine cu prietenii lui dar acum vrea sa vb ceva cu prietena mea. In curcand va veni de la mare si eu vreau sa ma combin cu el dar el a spus ca vrea sa ii spuna ceva prietenei mele. Oare vrea sa se combine cu ea? PLss helppp! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| roxxye98 a răspuns:

Pai. poate ca el vrea sa fie din nou cu prietena ta dar poate te tine pe tine ca pe o rezerva, adica daca s-a despartit de prietena ta si era interesat de tine dupaia...prietena ta vrea sa fie cu el? daca nu vorbeste cat mai repede cu el.winking

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Dc nu sunteti voi fete destepte, daca sunteti prietene vorbiti si aflati care e scopul lui si daca el va vrea oarecum pe amandoua sa-l lasati in plata domnului si tu si ea cum e vorba aia "daca fugi dupa 2 iepuri s-ar putea sa nu prinzi niciunulwinking". O zi buna!

| Sin a răspuns:

Se foloseste de tine sa ajunga mai aproape de prietena ta.Mai mult ca sigur vor sa se impace.

| BOGDAN a răspuns:

Intreba-l si tu

| fCD a răspuns:

M-am uitat la av tau de pe TPU si...
Daca prietena ta e mai frumoasa e pierdut de multwinkingwinking