| love_2815 a întrebat:

imi place de un baiat, acum cateva luni inainte sa stea cu actuala lui prietena(cea mai buna prietena a mea)a vrut sa stea cu mine dar eu nu-i dadeam atentie si a renuntat dupa a stat cu prietena mea dar ei se tot cearta si eu am inceput sa-l plac acum 2 saptamani ei s-au certat si imediat el a vrut sa ma sarute dintr-un reflex l-am refuzat desi nu vroiam asta dupa el a plecat din localitate pentru cateva zile am vorbit la telefon si a doua seara eu i-am spus ca prietena mea vrea sa se impace cu el ca inca mai tine la el si l-am facut sa se impace cu ea fara sa stiu ca el avea de gand ca atunci cand se va intoarce sa stea cu mine cand am aflat asta am fost terminata dupa ca s-a intors am vb cu el prin sms-uri si el mi-a zis ca tine prea mult la mine si nu ar vrea sa-mi faca rau iar daca ar sta cu mine mi-ar face numai rau pentru ca el nu e obisnuit sa stea numai cu o fata iar mie nu vrea sa-mi faca asta dar totusi peste nintel timp poate va fi ceva prieteni de-ai lui mi-au spus ca ma place dar el mi-a zis ca tine si la actuala lui iubita el e mai mare ca mine si mi-a spus ca diferenta de varsta ar putea sa-mi faca probleme cu familia voi ce ziceti sa-l askult sau sa incerc in continuare sa fiu cu el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fii cu el, exista si probleme dar se rezolva.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...depinde de diferenta de varsta...

| love_2815 explică:

Diferenta de varsta nu e chiar asa de mare este de aproximativ 5 ani