| anonim_4396 a întrebat:

Buna imi place de un baiat dar el nu stie de asta vreau sa ii atrag atentia sa intru cu el in vorba cum sa o fac va rog ajutor!

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Mie unul imi plac fetele directe. Daca as fi fost eu un cazul de fata, mi-ar fi placut sa ne vedem odata, gen un buna sau ceva, un prieten comun apoi sa zici domne, uite eu te plac, iesim la o cafea? nu am luat niciodata in deradere asa ceva. Iesim, exista scanteie, super ok, continuam, nu exista, ramanem prieteni, fara legaturi atasate... de pierdut nu ai nimic, crede-ma.
mai poate fi si cazul in care s-a intamplat sa imi faca placere sa fiu alergat, sa evit pe cineva pana la un moment dat astfel incat intalnirea sa fie apoi mai incitanta pentru fata respectiva, sa aiba senzatia ca a meritat asteptarea. Du-te cu tupeu, auzi sulica, uite care e treaba, imi placi, iesim la un suc? nu ai nimic de pierdut. vremurile s-au schimbat, nu mai e cum era odata, baietii sa alerge dupa fete, se poarta si invers...
bafta

| rolly14 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine! cand imi place un baiat nu pot sa ma bag pur si simplu in vorba cu el ca mor de rusine! cred ca ar fi cel mai bine sa fi u insati, adica baietilor nu le place cand fetele alearga dupa ei si nici nu e normal, ar trebui sa fi mai subtila si sa ii faci apropouri subtile care sa nu fie chiar atat de evidente, asta ar fi o idee buna!