| dog_9290 a întrebat:

Buna
am si eu o problemabig grinimi place un baiat si cred ca stie asta.am mai fost impreuna si vreau sa fim din nou.cum pot sa il "impresionez"?:Ssa ii atrag atentia...

3 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Pai cred ca ii poti atrage atentia prin a fi tu insati... Dar mai bine i-ai propune sa fiti impreuna din nou succes

| GyeBaek a răspuns:

Pai incerca sa itio aminesti ceea ce i placea in inainte si incerca sa i la fel dar ca mai sexy decat data trecuta.

| Geoo28 a răspuns:

Incearca sa fii cat mai naturala. nu prea stresanta. fii tu insati.