| lulu_5589 a întrebat:

Buna imi place de un baiat de la mine din clasasi mergem impreuna acasa dar nu numai noi ci si cu o fatasi cred ca acel baiat ma place dar parca o place si pe acea fata.nu vreau sa fim impreuna dar vreau sa stiu ca ma place

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ahahee hee ca sa stii si tu ca te iubi cineva confused?

pai incearca sa te apropii mai mult de el si da-ti seama, eu zic sa nu-l intrebi, sigur va crede ca vrei sa stai cu el.big grin

| @@ a răspuns:

Pai daca il placi de ce nu vrei sa fiiti impreuna?
dar ai fii geloasa daca el ar fi cu fata aceea?
esti cam confuza hotaraste-te ce anume vrei.
si inca ceva de cat timp sunteti colegi? ca asta depinde ff mult.

| tiberiur a răspuns:

De ce nu il intrebi direct?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa fii impreuna de ce iti pasa? Vrei cumva sa te simti mandra ca te place un baiat?thinking(sper ca nu), revenind la subiect, iti poti da singura seama, interpreteaza gesturile, vorbele, pentru asa ceva nu poti intreba pe nimeni decat pe tinewinking