| Babygirlll29 a întrebat:

imi place de un băiat din clasa dar se pare ca el nu ma place.adica asa cred eu.e genul ala de băiat popular si mai nesimțit de fel dar nu mereu.are momente cand se poarta frumos, da si cu mine, si momente cand e chiar bădăran.intrebarea mea este:cum i-l pot face sa ma placa sau măcar sa se poarte altfel cu mine, sa nu ma ia in bătaie de joc.eu sunt o fata care arat bine,am un aspect fizic plăcut, zic asta pentru ca mai multi mi-au spus asta si sinceri si ma gândesc ca asta nu ar fi problema ca nu prea ma bagă in seama, problema e alta:ca nu sunt asa populară.el se mai da la alte fete in gluma ca sa zic asa si nu stiu cum se face ca sunt asa geloasa pe ele in momentul alaaaa....OMG si mie cand imi face asa sunt incantata, ma simt plăcuta, stiu ca are nicio relevantă si ca nu înseamnă nimic dar dc simt asa ceva? credeti ca pot face ceva? sau poate ca el niciodată nu o sa ma placa?!
Multumesc

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa zicem c-ai reusi sa-l faci sa te placa, unde crezi ca ajungi cu-n baiat ca asta? ABsolut niciunde fiidnca la varsta asta mai ales, baietii de tipul lui sunt foarte neseriosi mai ales ca tu nici in momentul actual nu-i impui respect.
Asa ca daca tot iti trebuie relatie la varsta asta macar gaseste un baiat bun sa merite.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa faci sa te placa, impresionandu-l la scoala cu notele mari.
Pana una-alta, pune mana pe romana si invata sa scrii corect, ca frumusetea nu tine de foame si nici de frig!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ar trebui sa intri in vorba cu el si sa te dai interesata de ceea ce vorbesti cu el.

| NAT0 a răspuns:

Vrei ca el să fie Ken, nu? laughing
Mhm, eu sunt clar văzător și văăd în viitorul apropiat că nu o să vină la el, du-te tu la el și vezi ce faci că nu-l ai deci nu-l pierzi, poți doar să-l câștigi. :p