| Denisamariaioneco20737 a întrebat:

Buna, imi place de un baiat si ne urmarim reciproc, nu am vorbit pana acum cu acesta dar imi apreciaza mereu storyurile. E ciudat daca l-am bagat la close si am pus un story cu mine ca sa fac "primul pas"?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu e nimic greșit că l-ai pus la close, dar cum faci primul pas in acest mod?
Nu mai simplu era să îi scrii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi sa nu fie vreun ciudat care vaneaza fetitele cu alte scopuri ilegale si imorale. Urmaritul asta online NU aduce niciodata lucrurui bune si sanatose, ca sub poze dragute si comentarii frumoase se ascund proxeneti si pedofili.

| dullcat a răspuns:

Buna.Mie nu mi se pare un prim pas prea eficient.Cel mai ok e sa intri in vorba cu el.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca primul pas este sa respiri adanc si sa vorbesti cu el fata in fata! Doar asa vei fi sigura de ce simte!