| Deliaa94 a întrebat:

De fiecare data când pun pe Instagram story îmi arată când intru doar 3 persoane cu pozele lor, asta ce înseamnă ca persoanele alea îmi viziteaza profilul mai des, țin sa menționez ca este și un băiat care ma urmărește. Cum pun ceva se uita primul și care eu simt ca ma place, ne cunoșteam dar suntem doar prieteni, ne-am și sărutat și apropiat mai mult doar ca nu înțeleg dacă și el ma place sau nu! Dar urmăresc storyurile lui și îmi da de înțeles ca îmi raspunde cu unele poze și melodii când își pune in perioada cand eu sunt plecată in afara și el la fel, dar locuim in același oraș și ne cunoaștem de mult timp. Am vorbit in perioada asta puțin doar ca nu i-am zis ca îl plac, o singura dacă i-am zis când l-am băgat in seama ca m-am gândit sa văd ce mai face și el mi-a răspuns ma bucur ca te-ai gândit la mine. Eu simt ca se gândește la mine și eu la fel doar ca nu știu ce se va întâmpla pe viitor. El este singur și eu la fel!

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stai stai stai. Decj v-ati sarutat dar nu stii daca te place? Si pe langa asta, el e singur si tu tot singura? Ca doar nu ati fi facut astea daca nu erati singuri? Adica tie chiar iti par normale aceste lucruri? :/ asta e ceva... nou. Desi nu ma surprinde.

Ok, trecand peste faptul ca "v-ati sarutat" desi zici ca nu v-ati cunoscut in acel sens, da. Sigur te place.

Numai bine!