| pisicutaanonima a întrebat:

Salut amici! deci asta seara m-am intalnit cu un baiat foarte simpatic si de treaba este super imi place totul la el avem cateva lucruri in comun. mai intai am fost sa bem un suc apoi am iesit cu masina sa ne plimbam a fost o plimbare destul de lunga imi place mult de el nu am mai vorbit inainte. vorbim doar de vreo 2 saptamani iar ieri m-a invitat sa ies cu el! deci am fost sa ne plimbam in timp ce ne plimbam vorbeam despre anumite chestii ce ne place si ce nu am ras impreuna eu m-am simtit foarte bine putin cam presata dar bine si nu stiu daca si el s-a simtit la fel. dupa cum am observat e genul un pic mai timid. Deci intrebarea mea este cum as putea sa ma apropii mai mult de el sa-i dau de inteles ca il plac si ca vreau sa fie ceva intre noi (ps: eu am 16 el are 21) Funda la cel mai bun raspuns happy

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

I spui direct in fata ce atata ascuns, acuma vb serios ala vrea sex ce ar putea vrea de la o copila de 15 ani

| mcdeliric1 a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca avea nevoie fata de un astfel de raspuns, copila e fericita de ce vrei sa ii strici momentu'? Mai bine ii dadeai un sfat bun..Nu stiu daca ii constienta ca el ar putea sa fie doar pe interes, daca cu timpu' daca o sa-l cunoasca mai bine o sa-si dea seama cam ce e in mintea lui.

| pisicutaanonima explică (pentru RAY):

Auzi nu crezi ca esti cam nesimtit iar daca nu sti sa dai sfaturi nu mai comenta aiurea bun!

| pisicutaanonima explică (pentru mcdeliric1):

Daca m-ai cunoaste si ai sta de vb cu mine nu cred ca ai crede ca sunt doar o copila! + ca sunt destul de descurcareata si crede-ma am multe cunostinte! doar ca sunt mai timida cand sunt in preajma unui baiat de care imi place!

| neutrino a răspuns:

Stai linistita, in curand ai sa fii uimita ce vorbaret va fi! Ma bucur ca esti fericita!

| Radu284 a răspuns:

E greu sa-i spui explicit ceva de genul: "Stii, aseara m-am simtit foarte bine in compania ta, imi place mult de tine, as vrea sa mai iesim!"?

| Danysan a răspuns:

Pisicuta mica happy-Uite ce zic eu -Suna-l insista -Iesi mai mult cu el -dar vezi sa nu fie prea mult. Apoi cand iesiti bate apropouri, mangaiete pe par, atingel subtil pe mana, fa pe speriata si sare-i in brate.

| MiruD a răspuns:

21 de ani? timid? mm... nu prea se leaga astea. Dar na...insista, iar daca nu iti raspunde cu acleasi gesturi inseamna ca se gandeste la alta sau e gay. Altfel nu imi explic! laughing

| Danysan a răspuns (pentru MiruD):

De ce nu ar fi?-Sunt rari, daca ai gasesti sti cum e -nu ai scapa :-p!

| pisicutaanonima explică (pentru Danysan):

Sunt de acord cu tine happy

| PVAAVU a răspuns:

Trebuie sa stai aproape de el, sa faci orice sa-l atingi.
Sau intr-o seara cand sunteti la suc, spune-ti sentimentele.
Intai vezi tu daca te place.

| Solon a răspuns:

Probabil ca el se gandeste sa nu te preseze, pentru ca esti mai mica. Atinge-l ca sa-si dea seama ca vrei mai mult. Pt inceput e suficient daca-i iei mana lui in mana ta. Restul va merge de la sine. Bafta!winking

| pisicutaanonima explică (pentru Solon):

Bn dar eu nu stiu daca ii place de mine asta vreau sa aflu! da nu stiu cum!

| pisicutaanonima explică (pentru Solon):

Mersi pentru sfat! :*