| comycutza a întrebat:

Imi place mult de un baiat ...am devenit buni prieteni vorbeam toata ziua pe mess pana cand deodata a devenit mai rece. stie ca imi place de e si am crezut la un moment ca si lui ii place de mine adikn st sigura dar nu mai vb mai deloc ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Pai daca el nu te mai baga in seama, atunci baga-te tu in seama cu el. devil
Saluta-l, iar apoi intreaba-l ce mai face si tot asa. Pune-i tot felul de intrebari, eventual mai suna-l, mai dai mesaje, mai cheama-l pe afara, lasa-i commenturi pe facebook si pe hi5, pune-i multe :*. Bafta! :* >big grin