| irinaaheart a întrebat:

Imi place mult de un baiat. Suntem in aceeasi scoala si vorbeam mai mereu pe mess si ieseam si chestii din astea. Parea ca ma place, chiar daca nega asta cand il intreba cineva. Acum, brusc, nu mai vorbeste deloc cu mine si nici eu cu el, ma gandesc ca daca ar avea chef de mine m-ar baga in seama. Nici nu ma mai saluta... Si nu stiu ce s-a intamplat. Ma poate ajuta cineva? big grin

2 răspunsuri:
| Roxana6277 a răspuns:

Cred ca ar fi bine ca tu sa-l saluti si daca nu raspunde sa vorbesti cu el. Poate cineva a zis ceva urat de tine pe la spate sau cineva a aflat ca il placi i-a spus cu rautate ca esti obsedata de el si acum te evita. Daca nu te place ca iubita, atunci macar prieteni sa ramaneti.

| JaimiSara a răspuns:

...baga-l tu in seama nu astepta si daca nu si nu da-l naibii si cauta altul glumesc daca nu incearca sa vb cu el si sa-l faci satti spuna de ce