| dianarockstar42_8784 a întrebat:

:-)
imi place un baiat f.mult vorbim destul d mult aproape in fiecare seara sa zicem de la 7-11. probleme e ca el are o prietena care o place foarte mult din cate mi-a spus.pentru ca suntem amici destui d buni, ne spunem secrete si facem glume pe seama altora :d.
faza e ca vreau sa ies putin mai evidenta, dar vreau sa par naturala. el ma considera de treaba. dar sunt o fire destul de rusinoasa cand vine vb.de astfel de lucruri. dar in alte lucruri sunt destul d tupeista, ma integrez in societate foarte repede.
dar as vrea niste sfaturi utilethinking mersi, raman datoare daca merge :d.

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Sunt curios cu ce ai putea sa ramai tu datoare, dat fiind faptul ca nu ne cunoastem.In fine, timididatea, ca si tulburare emotionala, poate sa influenteze negativ calitatea vietii si din acest motiv este bine sa facem toate eforturile necesare pentru a depasi acest complex. Dar daca voua va este scris, sa fiti doar prieteni si atat, nu ai ce-i face.Cu siguranta, nu trebuie sa iesi in evidenta, nu se merita.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai mai bine ai face ca pupicii aceia amicali sa nu mai para asa happy. In traducere, indica-i ca simti ceva pentru el.Vezi daca nu ar vrea si altceva de la tine.Si totusi.esti sigura ca vrei sa ii strici relatia? Sa nu regreti mai tarziu.

| alina_4026 a răspuns:

Deci aici totul depinde de tine.Mai ales ca va cunoasteti bine si ii cunosti caracterul.Trebuie sa faci ca totul sa para intimplator, aici sint mai multe versii eu iti voi spune citeva. Uite o metoda cind veti fi fata in fata discutind despre una despre alta si privindul atent in ochi fa cumva ca ai dorit sa te scoli in picioare ar fi de dorit sa fiti asezati cind veti discuta si tu asa privindul dorind sa te scoli fa in asa fel incit sa se primeasca un sarut. Daca se va intimpla asa ceva atunci crede-ma ca il vei pune pe ginduri. S-au spune-i despre sentimentele tale discutind fata in fata s-au printrun sms.Trebuie sa fii puternica sa faci primul pas iar restul ramine de vazut.

| dianarockstar42_8784 explică:

El stie ce simt pentru el laughing

| petronela_4556 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie pana ce am vorbit serios cu "respectivul" si i'am spus ce simt! cred ca ar fi bine sa faci acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita. l la o plimbare
incearca sa te apropii de el, sa. i atingi mana
si apoi lasa. l pe el sa faca ceilalti pasi love struck
bafta