| anonim_4396 a întrebat:

Buna,imi place un baiat foarte timid si el da semne ca ma place,insa e prea timid sa i-a initiativa, iar eu nu stiu ce sa fac(desii i-am spus ca il plac si lucrurile au stat mai bine)?

4 răspunsuri:
| DifferentBoy a răspuns:

Daca si el te place va trebuii sa ii spui,, nu risti nu castigi". Daca nu ii spui il poti pierde! Deci grabestete.
Funda? big grin

| Dyana07 a răspuns (pentru DifferentBoy):

I-am spus ca il plac si el a zis apreciez, dar mie mi se pare ca s-a schimbat in bine de atunci dar nu face ceva concret

| KidNeboon a răspuns:

Spune-i ceea ce simti pentru el, alfel.s-ar putea sa-l pierzi. Bafta!winking

| Dyana07 a răspuns (pentru KidNeboon):

Dar i-am spus ca il plac