| Eliza23 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum este la liceul militar? Cum sunt probele sportive si daca este grea matematica... De matematica ma tem cel mai tare pentru ca am o profesoara si nu intelegem nimic de la ea... multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Ea_1881 a răspuns:

Probele sportive sunt destul de grele,trebuie sa ai o anumita conditie fizica,si eu am dat probele si am picat la sportbig grin,ai si teste psihologice, matematica nu este grea, presupun ca esti in clasa a 8 nu?
daca da examenele de romana si matematica sunt apropiate cu cele pe care trebuie sa le dai tu pentru admitere la liceu,sau cum se intra acum,ca nu stiubig grin,nu te teme de aceste materii romana si matematica,sportul ar trebui sa fie teama tabig grin sper ca ti'am fost de ajutor, a si engleza trebuie sa stii, macar mediu

2 răspunsuri:
| Ea_1881 a răspuns:

Ti'am dat add la messengerwinking:*

| Eliza23 explică:

Multumesc mult! La sport nu ma tem ca noah sunt pe clasa a 7 a si mai am timp sa ma antrenez.Matematica mai noah... total_madness23 daca vrei sa mai vorbim. Multumesc inca odata!