| Lenesu a întrebat:

CIne imi poate spune lucru despre Liceul Militar(cum este, ce se face pe acolo, au fost grele probele?)

Răspuns Câştigător
| Raluuuuu a răspuns:

Si eu urmeaza sa dau la Liceul Militaranul viitor in cxampulung Moldovenesc
Acolo toate sunt organizate si este o curatenie deplina.Mancarea o serveste liceul in cantina de trei ori pe zi.Internatul e in incita liceului. Exista 20 locuri fete si 100 pentru baieti.se itra cu media peste 9.Profesorii sunt foarte buni si examenele vei da tot cu ei.Probele de intrare sunt foarte usoare eu sunt fata si le pot face pe toiate, tinand cont ca nu sunt foarte sportiva
Pt mai multe detalii iti dau un site unde poti afla absolut orice:http://www.colmil_sm.forter.ro/

3 răspunsuri:
| iulian_9881 a răspuns:

Salut am fost si eu la Campul Lung pentru a da probele eliminatorii pot sa spun ca probele nu am fost grele, am cazut la proba de rezistenta dar ma bucura acest lucru pentu ca cu aceasta ocazie mi-am dat seama cum era sa ma bag singur in puscarie de le 15 ani in loc sa imi traiesc si eu viata ca orice liceanbig grin iti urez mult succes daca vrei o cariera militara dar sa stii ca liceu militar nu iti aduce nici un avantaj in plus cand vei da mai departe la scoala miliatara sau la academie si apropo mergi prin Suceava ca prin Vatra Dornei e varza drumustraight face

| Raluuuuu a răspuns (pentru iulian_9881):

Sa sti ca eu is din Vatra dornei s drumurile -s toate noi.tongue asta daca te intereseaza si sa stii ca liceu militar are mult mai multe avantaje decat celelalte

| iulian_9881 a răspuns:

Ai dat funda lu Raluuuuu pentru ca asta vroiai sa auzi...te minti singur...