| strawberrycool14 a întrebat:

Imi puteti da idei, la ce sa ma gandesc inainte sa adorm? ca nu imi vine nimic in cap! funda!happy

10 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Gândește-te la somn. Să vezi ce repede îți vine somnu' atunci.batting eyelashes

| mileyselydemy a răspuns:

Gandeste-te la cum te vei bucura in ultimele zile de vacanta sau la ce s-ar fi intamplat daca...(ex. ai fi spus acel lucru la un moment dat, etc)

| xCat a răspuns:

Cred ca tu nu poti sa gandesti. nu te mai stradui oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca poate pentru tine incepe scoala si poate trebuie sa te scoli devreme, o sa apreciezi mai mult somnul...

| TheAvenger a răspuns:

Cum poate cineva să fie așa lipsit de imaginație? ..cum mă să nu știi la ce să te gândești?laughing.

| Burlacu006 a răspuns:

Gandeste-te la cineva pe care il placi sau ca faci sexwinking

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Gandeste-te la ce iti place si fa acel lucru si mai tare. Succes!

| RammsteinHH a răspuns:

Gandeste-te la ce ai putea face interesant in ziua de maine ca sa te poti gandi dupa aceea noaptea viitoare la ce ai facut in acea zi

| Unbelievable a răspuns:

Hmm... La somn, poate?

| MeOana a răspuns:

Sa numeri oite! rolling on the floor