| bleakk a întrebat:

De ce adorm greu? Am unii prieteni care in 2-3 minute au si adormit.Eu stau si ma gandesc si ma perpelesc, si sa nu ma gandesc la nimic e imposibil... Vreau solutii/idei si pareri

6 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Daca stai si lenevesti toata ziua. fa si tu ceva ca sa fii obosit seara cand te pui in pat, sa vezi ce repede adormi.

| bleakk explică (pentru StalkerSoul):

Chiar daca mentionez ca joc o ora-doua fotbal pe zi si trag la sala si ma trezesc uneori dimineata la ora 7 si ma duc la camp?

| StalkerSoul a răspuns (pentru bleakk):

Atunci, nu gasesc o explicatie..si eu am programul, cam ca al tau si tot nu pot sa adorm foarte repede, dar asta e.

| Karmesytta a răspuns:

Pentru ca nu esti obosit si te pui prea devreme la somn.Fa si tu mai multa miscare si pune-te tarziu la somn sa vezi atunci.Mai e bine sa bei o cana cu lapte cald ca te linisteste.

| KALASHER a răspuns:

Salut,ai prea multă energie, ar trebui s-o folosești! happy

| anamariascarlet a răspuns:

Incearca sa bei o cana de lapte cald seara inainte de culcare