| Lorena7712 a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva coafuri? Am pozele de banchet saptamana asta si nu am idee cum sa-mi fac parul. Vreau ceva simplu de facut, dar totusi frumos. big grin

1 răspuns:
| TurquoiseSkittle a răspuns:

Salut! Pai ai putea sa incerci fishtail, e foarte usor de facut, poti sa rogi pe cineva daca tie nu ti se indemaneaza singura. Ca sa para mai relaxat, tragi putin de el dupa. Mai este si funda- coc, e de asemenea usor si rapid de facut, sunt tutoriale pe internet. Iti vor trebui insa cateva bobby- pins( agrafe din acelea subtiri negre). Mai poti sa incerci,, clasicul de printesa'', iei 2 fire din fata si le legi la spate, tapand putin parul de deasupra legaturii dintre cele 2 fire( care vor fii putin mai grosute), recomand si o fundita daca esti fan, daca nu poti sa iei elastice din acelea care sunt elastice la propriu negre, si foarte subtiri, si in caz ca ai un ondulator il poti folosii pe ultimii cativa centimetrii de par sau pe toata portiunea de jos daca doresti. Funda?