| Rolli a întrebat:

Mi-am luat rochia pentru banchet mov. Aveti idee ce fel de pantofi mi-as putea lua? Ma refer la culoare, dar nu negrii. Si pentru par:am parul pana putin mai jos de umeri si vreau sa-l fac sa para mai lung. Imi puteti da cateva imagini cu coafuri?

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Ia-ti niste tocuri mov.
Daca nu vrei sa-ti iei aceeasi culoare, poti incerca niste tocuri albe, si alaturi de ele iti poti lua o poseta alba sau niste cercei albi, ca sa te asortezi :)

Parul poti sa ti-l faci cu placa si sa-ti pui o fundita draguta, mov/alba/neagra.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce rochie ai,lunga sau scurta.
Banuiesc ca scurta.
Ia-ti pantofi dupa gust(cu toc sau fara), comozi, in culoarea mov ca sa se potriveasca. Daca ti-ai lua in alta culoare ai avea prea multe culori pe tine pentru un eveniment.
Cat despre coafura, poti sa te duci la un salon si te va tunde dupa forma capului, dupa cum iti sta bine si dupa cum iti place.happy