| anaanyy a întrebat:

Imi puteti spune cum poti memora mai usor si mai repede ceva? Am mult de invatat si vreau sa invat mai repede.Dau fundita

2 răspunsuri:
| TheQuestionQuestionQuestion a răspuns:

Salut.AM tot vazut in reclame la televizor despre un medicament numit Memo-plus,te ajuta sa memorezi mai repede, inveti usor, dar trebuie sa le iei din timp, nici nu iti dai seama, asta e cea mai usoara solutie a doua cea mai grea ar fi sa tot inveti multe lucruri este obositor. Funda te rog big grin

| fdgfgdd a răspuns:

Ca sa inveti mai repede trebuie sa citesti textul de 2-3 ori si sa incerci sa il spui fara a te uita in carte.