| ChOcHoLaT3 a întrebat:

imi puteti spune niste bancuri amuzante?

Răspuns Câştigător
| showtime1 a răspuns:

Care este diferenta dintre un bou si o vaca?---Boul rade cand il mulgirolling on the floor

3 răspunsuri:
| DeeutzaDalinutza a răspuns:

Buna!
Daca vrei niste bancuri iti voi oferi cateva :
Un copil in fata blocului:
-Mama!
Apoi mai tare:
-Maamaa!
Apoi si mai tare scotand tot blocul la geam:
-MAaaaaaamaaaaaaaaa!
La etajul 7 iese o doamna si spune:
-Ce s-a intamplat?
-Tata e acasa? intreaba copilul

Un jurnalist intreaba directorul unui spital de psihiatrie care este testul ce se efectueaza pentru a externa un bolnav mintal.
-Umplem cada cu apa, punem alaturi o lingura si o cana.Si ii propunem bolnavului sa goleasca cada cu apa.
Jurnalistul, zambind, spune:
-Orice om ar lua cana...
-Nu, spune directorul, un om normal ar scoate dopul de la cada.Doriti un pat langa geam sau langa usa?

| denisamelisa123 a răspuns:

DA, intr-o zi se scoala bula nu a invatat cprimele trei alfabete apoi la rugat pe prietenul sau mihai sa il ajute sa invata.S-a facut maine doamna ii spunea lui bula sa iasa la tabla sa zica cele trei litere de la alfabet, bula nu stia dar mihai zicea ceva bula zicea a, apoi mihai zicea cum face oaia si bula zicea b, iar mihai zice lui bula ca i-a murit mam si bula zicea ce?
asta este tot FUNDA!

| Venom_5015 a răspuns:

Banc... Lol