| mihdenis a întrebat:

Imi puteti da niste bancuri amuzante? Funda pentru cele mai amuzante bancuri.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Radieră a răspuns:

Uite unul:

Dă-te dracu de la T.A infectatu dracu ce eşti.

| mihdenis explică (pentru Radieră):

Iti dau reclamatie la TPU.

| TeoBizz a răspuns (pentru mihdenis):

rolling on the floor Ce dur esti.smug Cred ca -Radierăbăă-laughing vroia sa zica, ca puteai sa cauti si singur bancuri pe aici, ca doar de-asta e T.A, sau sa intrebi la alta rubrica, gen adolescentitongue.

| mihdenis explică (pentru TeoBizz):

Raspuns nefolositor.

| TeoBizz a răspuns (pentru mihdenis):

Asa, si ce propui? Sa-ti dau un premiu? N-am.straight face Eu am incercat sa fiu draguta, dar vad ca a avut dreptate RadierăBăă.winking

| mihdenis explică:

Si repet bancuri nu video-uri sau clip-uri.

| mihdenis explică (pentru mihdenis):

Ba va raportez pe toti