| SandraC a întrebat:

Imi puteti spune si mie povesti stranii care vi s-au intamplat sau de care ati auzit, lucruri paranormale, bizare, care inca nu pot fii explicate, sau care au o explicatie. Cea mai infricosatoare primeste funda.

Răspuns Câştigător
| SorynaSweet a răspuns:

Salut!
Si mie imi plac genul asta de povesti, dar cu limite [recunosc, sunt fricoasa :)]
Acceseaza : www.spectrulrealitatii.ro
Pa, pa :)

3 răspunsuri:
| FloriiDirectioner a răspuns:

Uita-te la fenomene stranii.In fiecare saptamana vinerea de 22 la 24winking.

| CaRaMeLooO a răspuns:

Aveam 9 sau 10 ani nu mai stiu.Ma jucam cu verisoara mea mai mica cu 1 anhappy.Deodata am auzit-o pe verisoara mea cum tipa si m-am dus la ea. avea o privire stranie straight face si a inceput sa imi vb in latina happy am crezut ca glm laughing si m-am dus la ea si mi-a dat o palma am si acum urma pe spate happy.In acel moment va dati seama m-am speriat ingroozitor de tare laughing am chemat-o pe matusimea iar ea a legat-o de maini si a duus-o la biserica. Acolo facea ca toti dracii.injura,blestema.Au exorcizat-o, iar acum are inca probleme de comportament nu mai e un copil normal.|Tot ce am scris e real nu am nevoie de pamfleti care sa comenteze!

| DeeaDedeea a răspuns:

Buna maly sunt andreea (prietena ta din cartier) uitate la paranormal activiti si acolo sunt povesti de groaza partea 1 si partea 2 mie pana acum nu mi s-au intamplat chestii de astea...