| SimpleButAffective241298 a întrebat:

Imi puteti spune toate personajele din Preatty Little Liars? Am auzit ca apare si Gregg Sulkin (Mason din Wizards of Waverly Place)...

Răspuns Câştigător
| Andreime a răspuns:

Da Gregg Sulkin apare.
Uite si celelalte personaje :
*Troian Bellisario
*Ashley Benson
*Holly Marie Combs
*Lucy Hale
*Laura Leighton
*Chad Lowe
*Shay Mitchell
*Sasha Pieterse
Acestia de mai sus apar in toate cele 62 episoade
*Ian Harding
*Tyler Blackburn
*Janel Parrish
*Keegan Allen
*Tammin Sursok

Gregg apare decat in 3 episoade intre 2012-2013 as Wesley Fitzgerald

Si uite si actiunea pe scurt :
"Pretty Little Liars" este ecranizarea cartilor scriitoarei Sara Shepard. Serialul urmareste aventurile a patru fete — Spencer, Hanna, Aria si Emily — a caror gasca se sparge dupa disparitia "sefei" lor, Alison. Un an mai tarziu, ele incep sa primeasca mesaje text de la cineva care foloseste semnatura "A", care ameninta sa le dea in vileag secretele, chiar si pe cele ascunse cu bagare de seama, pe care credeau ca le cunoaste doar Allison.

Uite si regizorii:
-Arlene Sanford
-Lesli Linka Glatter
-Chris Grismer

Si genul :
Regizori:
Arlene Sanford
Lesli Linka Glatter
Chris Grismer

Scenaristi:
-Tamar Laddy
-Bryan M. Holdman
-Maya Goldsmith

Si Genul:
Thriller / Mister / Drama

Sper ca te-am ajutat. funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Uite aici un link cu personajele : http://www.cinemarx.ro/......21327.html distributie dai in jos la "distributie" si acolo sunt personajele.