| Denisa04 a întrebat:

Nu stie cineva cine ii " -A " din Preatty Little liars? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

A nu este o singura persoana, ci mai molte..care sunt? nu se stie ...se zice ca nici macar protagonistele nu stiu tongue.se pare ca va trebui sa asteptam cu totii pana cand o sa se dezvaluie adevarul(de ex in carte mona este A., dar cartea e destul de diferita)

1 răspuns:
| ღDiissyღ a răspuns:

Pana acum s-a aflat ca cica e Mona, dar ea de fapt doar l-a ajutat pe A...