| Crs_Cryssu_2000 a întrebat:

imi trebuie' sa-i i-au iubitului meu un cadou de valentine's day si nu prea stiu ce. De valentine's day facem 7 luni si chiar nu stiu ce sa ii fac cadou...
Sugestii careva?!

5 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Daca tot faceti 7 luni, atunci ai putea sa ii oferi un cadou care are motivul 7:
- 7 bomboane
- 7 dorinte
- 7 mini cadouri (un papion, o sticluta de vin, un desert, o rama foto...)
- 7 ciocolate, iar pe fiecare ciocolata lipesti cate un biletel in care descrii o scurta amintire frumoasa din fiecare luna (mai multe detalii aici http://www.surprizewow.com/cadouri/ciocolate-cu-biletele/)
- o scrisoare de dragoste in care sa predomine numarul 7 (7 motive pentru care esti nebuna dupa el, 7 amintiri frumoase etc)
Succes!

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Recomand Multa iubire din cate stiu eu este Ziua SF.Valentin si Ziua Indragostitilor asa ca ofera-i multa dragoste

| alinutzaa2 a răspuns:

In primul rand iubire e ceva normal, in al doilea rand ceva micut, o mica atentie un parfum sau un album cu pozele voastre, sau o rama in forma de inimioara cu o poza preferata, ursulet, o inimioara, si ceva romantic o declaratie de dragoste.