| bluesky a întrebat:

in acest weekend vrem sa mergem cu clasa la Predeal pentru o zi si vom dormi la cabana. Ce glume, farse stiti care le pot face colegilor (fara sa ii ranesc) si la ce ma pot astepta de la ei, ca sa ma pazesc laughing? Cat mai multe si mai amuzante.Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| betty17 a răspuns:

Pasta de dinti pe fata, in papuci sau pe clanta usii...va merge sigur, stiu din propie experienta(eu fiind farsoarea, nu pacaliciul)poti sa ii mai machiezi sau poti incerca o farsa cu baloanele cu apa. punele sare sau piper in mancare.
aa si daca ei dorm si le pui pasta de dinti pe fata sa ii gadili cu o pana sau ceva ca apoi ei vor da cu mana pe fata si se va intinde peste totlaughingdoar sa nu ii treziti cu rasetele voastrerolling on the floorinca un pont:poti folosi o pasta foarte mentolata, da o senzatie neplacuta(la fel ca guma mentolata cand o mananci, fii linistita nu se intampla nimic)sau daca nu vrei sa sufere prea mult cumperi o pasta de dinti mai dulcelaughing

succes

7 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Noaptea se doarme, se bea sau se face amor, dar daca vrei sa fii farsorul...intrati in camera unui profesor, aruncati cu oua dintr-o oala in cap, dupa care cu faina si cand se desmeticeste il scuipati si filmati cu telefonul. O sa va distrati la nebunie...

| MikyMi a răspuns:

Majgalestei-scrie cate ceva haios pe fruntea fiecaruia.bineinteles despre ei.
Distractie placuta!

| eveline a răspuns:

Uite:Cand eram mica si nu aveam ce face m-am dus la tata in camera, am luat pasta de dinti si i-am desenat pe frunte un zambet larg sa il vada doar ca a dat cu mana in somn si s-a mazgalit pe fata zici ca era clovnlaughingpoti sa faci si u la fel daca prieteni tai au simtul omorului. o sa a amintiti de asta cand veti fii mai maribig grinbig grin

| Oktavian a răspuns:

Incearca sai faci sa crezi ca ai disparut si vai vedea cit de mult tin la tine!

| symo_2617 a răspuns:

Pai machiazai in timp ce dorm... punele pasta de dinti faleo o farsa ca s-a intamplat ceva etctongue

| ydaflory a răspuns:

Draga mea! Inspiratie de moment.Totusi alege cu grija ''victimele'', pentru ca si lor sa le placa.Atentie! Imbraca-te cu ceva lajer dar in acelasi timp calduros nu de altceva, dar ca dardaiala sa nu iti strice ''misiunea''. Bafta! Sa imi spui cum a fost. Distractie placuta! Florentina.

| ydaflory a răspuns:

Baietilor fa-le buzele cu ruj, dar din acela care se sterge cu un rand de piele, foarte strident.Cand eram mica fratelui meu ii crapau buzele de la frig si m-a rugat pe mine sa ii dau ceva. I-am dat eu un strugurel, dar cand am plecat de acasa fratele meu a apelat la trusa mea si a uitat de strugurel. A nimerit cel mai rau ruj. Ia intrebati pe mamele voastre, isi mai amintesc de rujul acela verde care se facea roz pe buze! Si eu m-am tapit, am crezut ca e pentru ochi si atat am apucat sa dau la unu si brusc s-a facut roz.Am frecataaat, la fel ca si fratele meu. Uite ca si imi vene sa rad cata botu avea.Si pe buze si pe langa... Florentina.