| Andreea114820 a întrebat:

Buna!
In aprilie trebuie sa merg la un majorat al unei fete si nu stiu ce cadou sa ii iau si nici cum sa ma imbrac. Nu sunt foarte slaba si am 1.65 cm
Ceva idei?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ALLLLLESIAAA a răspuns:

Daca prietena ta face un majorat ELEGANT o rochita(larguta daca nu esti foarte slaba big grin ) si niste pantofi cu toc INALT pentru ca daca nu esti slaba pantofi cu toc inalt te fac mai inalta si automat vei parea mai slaba big grin si accesorii micute big grin daca face un majorat CASUAL, o pereche de blugi, botine cu toc de vreo 5-7 cm si o camasa e OK happy despre cadou nu am idei sad mai bine faci ca minewinking intreab-o ce si-ar dori de ziua ei!winking asa fac mereu si nu dau gresi big grin

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poti sa mergi in rochie. Ai fi eleganta.Ai putea sa-i cumperi o carte sau bijuterii-din argint de exemplu-sau care stii ca-i plac.

| Seepty a răspuns:

Ii poti cumpara un parfum sau o bratara si te poti imbraca cu o fusta mai ales ca acuma este cald afara.