| Zuzzy05 a întrebat:

Vineri merg la un majorat, cum sa ma imbrac? Dati-mi mai multe idei (fara rochii).

6 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Uite cateva combinatii:
1. fusta cu volane, tricou sau maieu, pantofi cu toc, accesorii.
2. dresuri negre, pantaloni scurti din jeans, tricou cu un um-ar lasat mai elegant sau cu ceva sclipici si accesorii.
3. jeansi skinny, un tricou mai lungut si mai larg, un cardigan mai elegant, sandale cu toc, accesorii.
4. Jeansi, un maieu fara umeri, cardigan, sandale cu toc, accesorii.
Sper ca te-am ajutat!

| Artemisia a răspuns:

Hey.
Cel mai important e sa te imbraci cat mai simplu, cat mai cu gust.
Daca nu vrei rochie ai putea sa incerci o fusta cu un sacou.
Ai putea incecrica sacoul sa fie alb cu o fusta neagra. Fusta nu trebuie sa fie sofisticata.O fusta simpla, neagra, de lungime medie.Ar merge apoi, niste pantofi negri cu toc, asa mai eleganti.
Parul ai putea sa il aranjezi intr-o coada sau intr-un coc mai neglijent.Cu accesoriile nu exagera.cred ca o pereche de cercei sau un inel ar fi destul thinking
Asta este doar un exemplu.sunt 1796584239 metode de combinare a hainelor pentru un look simplu dar elegant.

| MyMindRules a răspuns:

Buna! Ia'ti niste blugi genu' asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Cu o bluza stil marinaresc :
http://www.ziare.com/......to-1001329
Si cu un sacou( cel din stanga):
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Bft!

| Kesha1428 a răspuns:

Pai ai putea lua:
1. o camasa alba cu cravata si sacou, si niste pantaloni negri+niste ghete albe, negre sau gri.
2.O maleta(alba,neagra),un sacou(gri,negru), o pereche de blugi negri+ghete albe, negre sau gri.
3.O bluza negra,alba,gri,mov, verde sau de preferat albastra, niste pantaloni albastri+ ghete albastre sau albe.sau negre.
Sper ca te-am ajutat.bafta cu majoratul happy

| byencutzaoo1 a răspuns:

In ceva lejer in care sa te simti bine

| mario198 a răspuns:

Imbracata si tu sa te simti bine pune pe tine niste pantaloni mulati pe picior o fustita deasupra niste cizmulite si o bluzita mai decoltata