| Babydin4you a întrebat:

In cluburile din Bucuresti se verifica buletinele la intrare? Am 17 ani si vreau sa ma duc intr-un club unde accesul minorilor este interzis si vreau sa stiu daca pot sa intru happy

4 răspunsuri:
| 4drian a răspuns:

Daca nu arati ca un copil mergi linistita.

| Babydin4you explică (pentru 4drian):

Nu, nu arat ..pe asta ma si bazez! in plus o sa am tocuri si o sa fiu si machiata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca se specifica ca accesul este interzis inseamna ca vor face si verificari la intrare

| HaKa93 a răspuns:

Buletinul ti-l cere numai daca au indoieli cei de la intrare sau daca in acel club este o seara cu spectacol interzis celor sub 18 ani