| Adnana_1479 a întrebat:

Buna!happyIn curand va fi ziua de nastere a unui amic si nu stiu ce cadou sa ii fac. Dar ceva la caterincalaughinglaughing. Cele mai stupide si bune ideilaughing primesc funda promithappyhappy:*

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai poti sa i cumperi un sapun protex o pasta de dinti colgate si o periuta de dinti.su un pieptene.i le pui pe toate intr o cutie de cadouri impachetata frumos.si cred ca il vei surprinde extrem de frumos la caterincalaughing)ce zici?

| Primo a răspuns:

happy Incearca cu un animal de plus blanos si rozz sau daca nu incearca sai dai un sutien

| 2222222222222222 a răspuns:

SA pui pe un prieten de al lui, sau tu intr-o cutie mare de cadou cu funda pe ea! Sa il puneti sa 0 deschida iar cand o deschide, ala din cutie sal loveasca sau sal stropeasca cu ceva! Are efect am folosit-o eu cu niste amici pe un coleg! laughing