| ElenaM7 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau tatalui meu? In curând e ziua lui de naștere si înafara de breloc, nu stiu ce i-as mai putea lua. Dati-mi va rog niste idei!

Răspuns Câştigător
| curioasa210 a răspuns:

Gel de dus, Balsam dupa ras (Aftershave),Parfum, haine,ceva facut manual de tine,spumant de baie, o perna personalizata (cu poza ta si a lui), un calendar, o carte, o rama personalizata (decorata de tine). Sper ca te-am ajutat. Funda?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cravata, papion, parfum, set de ingrijire.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cadou pentru tata la 40 de ani
Varsta la care poti sa faci tot ceea ce-ti doresti, sa-ti pui in practica visele si hobby-urile. Surprinde-l pe tatal tau cu bilete la meciul echipei favorite sau la concertul formatiei sale de suflet si il vei vedea intinerind cu zece ani. Iar daca tot vrei sa-l faci sa para mai tanar daruieste-i niste accesorii fashion care sa-i puna in valoare stilul.

| AliGab a răspuns:

Ce hobby-uri are tatal tau? Ce ii place sa faca? Sa asculte? Sa vada? Ce buget ai la dispozitie?

| ElenaM7 explică (pentru AliGab):

Ii place sa repare chestii, sa le personalizeze, e foarte inventiv. Ii plac melodiile alea anii 90.

| AliGab a răspuns (pentru ElenaM7):

Ai putea sa ii faci cadou un gatget multitool daca gasesti si dispui de banuti. Sau un cd cu muzica buna a anilor '90

| Victoria18 a răspuns:

Prezervative.

| AliGab a răspuns (pentru Victoria18):

Cel mai idiot raspuns posibil

| AnonimaaaaG a răspuns:

Era un set cu curea si portofel. Din piele. Eu zic ca e cel mai potrivit cadou.