| de a întrebat:

In curand va incepe scoala, iar eu nu stiu cu ce m.as putea imbraca! Puteti sa ma ajutati? Fundita.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

In ceva simplu dar frumos.
Blugi, si cu o bluza frumoasa, poti sa pui si niste accesorii frumoase si in picioare niste opincute.

Răspuns utilizator avertizat
| prettygirl_9890 a răspuns:

Eu zic ca in prima zi sa te imbraci mai decent, desi nici mie nu imi convine, dar chiar daca colegii nu te vor observa parintii se vor uita la fiecare elev in parte si isi va creea o prima parere. Dupaia poti sa te imbraci cat de cool sau cum vrei u.Asa o sa procedez si euhappy