| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* in septembrie ma duc la o nunta si o sa fiu domnisoara de onoare.Stiu ca mai e pana atunci da na vreau sa ma hotarasc pana atuncilaughing
Spuneti-mi si mie :
1.Cum as putea sa imi fac si eu unghiile?
2. Ce rochie as putea sa imi iau? Avand in vedere faptul ca am 1.60 si sunt slaba.
3.Cum as putea sa imi fac parul? Il am lung si drept, iar la varfuri este putin ondulat
4. Ce vitamine/medicamente stiti pentru a avea pofta de mancare si a ma putea ingrasa si eu 5 kg pana atunci? As vrea sa ma ingras pentru a arata bine si eu.
Multumesc mult si dau fundita:*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manichiura frantzuzeasca!
O rochie mova mai scurta putin si sandale negre si geanta neagra micutza...parul lasa`l pe spate. si iti faci bretonu asa cum ai si varfurile ondulate.batting eyelashes Mananca seara mult si te vei ingrasa!big grin

| sunrise_6829 a răspuns:

O rochie crem cu sandale albe, o poseta mica, unghiile french, parul ar trebui sa il ondulezi cu ondulatorul si cu pastilele de ingrasat ai grija ca s-ar putea sa ti-se faca rau de la unele si in loc sa fi la nunta vei fi la spital.