| anonim_4396 a întrebat:

Buna
in ultima vreme am cam pus kg in plusbig grin si as vrea sa le dau jos mai exact am facut burtica si vreau sa am o talie de"viespe"hee hee
ce exercitii as putea face ca sa ajung la un abdomen cat mai plat?
deci cum dau burtica jos cat mai repede?

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Cauta pe youtube kissable abs workout, e o fata care pune multe multe exercitii si dupa felul in care arata presupun ca sunt foarte bune. Tine-te de ele si vei avea rezultate.

| cosmina95 a răspuns (pentru EnvyU):

M-am uitat la ea...si...pfoaiii ce muschiuloasa e:X:X:X nu ajumg eu asalaughing nici o flotare nu sunt in stare sa faclaughing
bine acum sa nu ma crezi foarte grasaa am 1, 72 si 63 kgbig grin as vrea sa ajung pe la 57 kgbig grin

| EnvyU a răspuns (pentru cosmina95):

Incearca sa mananci cat mai putin. eu mananc foarte putin si am slabit intr-o saptamana 3 kile si ma simt foarte bine

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Cardio (Alergat, Inot etc) sunt cele mai eficiente pentru slabit. De la abdomene doar faci muschi si forta la abdomen iar muschii oricum nu o sa se vada daca ai grasime.

| cosmina95 a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Corect! dar inot nu prea am unde sa fac.
o sa alerg dar sa se mai incalzeasca afarabig grin
mersi:*

| Serban_Skithi_1994 a răspuns:

Joggingul este foarte bunhappy