| girlbrushedpink3 a întrebat:

in week-end trebuie sa ma intalnesc cu un baiat, care tot am vorbit pe fb, si acum chiar imi place de el, intr-un fel sau altul il cunosc de cand eram mai mica da el nu ma mai tine minte(doamne ajuta laughing ) problema e ca in pozele de pe fb arat mult mai diferita decat in realitate sad nu stiu ce sa fac... mi-e frica ca am sa-l speriu si dupa nu o sa mai vorbeasca cu mine dar aminte sa-i placasad. consider ca problema principala e forma fetei mele, care in pozele care mi le fac reusesc sa ma avantajeze dar daca imi face altcineva poza arat ca in realitate. nu stiu ce sa fac, ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic sa te intalnesti cu baiatul, daca te place, te place asa cum esti

| Chryssuu a răspuns:

Salut.Eu sunt sigura ca arati foarte bine.Toate fetele se considera urate dar niciuna nu este asa.Fiecare fata este frumoasa in felul ei.Si...cine te place, te place asa cum esti.Si tu zici ca esti urata dar sunt 100% sigura ca cei din juru tau te considera frumoasa.Eu zic ca nu trebuie sa iti faci griji de aspectul fizic. :* Baftă big grin

| iusy98 a răspuns:

In primul rand nu-ti fa griji.Esti perfecta cum esti si asta trebuie s-o crezi mai intai tu.Nu cred ca nu o sa te placa dar daca nu te place ghinionul lui

| StefiD a răspuns:

Eu zic sa te duci sa te intalnesti cu el si sa nu iti fie rusine de cum arati. Trebuie sa fi optimista si sa ai incredere. daca nu esti normal ca nu vei reusi ceea ce iti propui:* Bafta!