| soraGrime a întrebat:

Inainte,pe blogul meu(Blogger) aveam la obiecte gadget un mini-profil de facebook, adica fotografia de profil, numele de pe facebook, etc. Apoi am sters gadgetul, si vreau sa il pun inapoi. Dar nu mai stiu cum.Adica,am cautat in lista de obicte gadget si nu il mai gasesc.
Ma ajutati? Imi spuneti cum sa il pun inapoi? Multumesc :]

Răspuns Câştigător
| Vasya a răspuns:

Buna! Loghiaza-te pe blogger si dai la Design "Adauga obiect gadget".
Dupa cauti in lista unde scrie "Profil" apoi dai pe "+", "Salvati" si din noi "Salvati". Dupa care dai "Vizualizare blog" si gata.
Succes, si iti tin pumni... poate imi dai si mie blogul tau...kiss