| bytzy09 a întrebat:

Cum se schimba fotografia de profil de la facebook ca nu mai stiu? big grin

Răspuns Câştigător
| AnnaMaria27 a răspuns:

Cand intri pe pagina ta de facebook, tine mouse-ul pe imaginea de profil curenta si o sa iti apara "Editeaza fotografia de profil" Selectezi asta si ti alegi ce fel de poza iti adaugi (de pe facebook sau de pe pc)
Sper ca te-am ajutat! happy

1 răspuns:
| Paywa a răspuns:

Intri pe profil la tine, si in dreptul pozei tale de profil scrie ''adauga fotografie de profil'' dai click si dai ''incarcare foto'' sau ''alege din fotografiile''.