| anonim_4396 a întrebat:

intrebare pentru baieti, preferati mai mult fetele slabutse si inalte sau cele slabutse si mici de inaltime, gen 1, 55, si de ce?

>big grin

Răspuns Câştigător
| MasterKing a răspuns:

EU, sincer le prefer pe cele care sunt nici foarte inalte, ca sa fie mai inalte ca mine, asta chiar ma deranjeaza si mai am prieteni care vorbesc despre acelasi lucru. E clar :nu ne place ca o fata sa fie mai inalta ca noi, sincer, chiar e jenant.Nu stiu cum se simte adi minune rolling on the floor)rolling on the floorrolling on the floor
oricum, in princiupiu, prefer fetele care sunt dragute, slabutze si care nu sunt mai inalte ca mine. si. nu vreau sa par ca bunica, dar totusi personalitatea conteaza mai mult de 60%big grin
cea mai importantabig grin
spper ca ti-am fost de ajutor!happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Niros19 a răspuns:

Salut nu e bine sa fi mai mare de cat baiatul pe care il placi atunci o sa se simta ciudat in preajma altora trebuie sa fi putin mai scund decat el ca sa va potriviti