| blackcat278x a întrebat:

Intrebare pentru baietihappy :
preferati fetele mai inalte sau mai scunde ca voi? cu parul ondulat sau drept?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihai7best a răspuns:

Fetele mai scunde sunt preferate de foarte multi baieti pentru ca asa e frumos un cuplu si parul nu exista o regula... orice par si fizionomie sunt frumoase in felul lor

| MICHAel a răspuns:

Eu personal prefer fetele mai scunde ca mine cu parul brunet nu conteaza daca este drept sau ondulat chit ca as prefera sa nu fie foarte foarte ondulat, decat putin