| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete... big grin Cum va plac baietii : Cu blugi largi si mai lasati sau skinny

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Mi se par sexy in costum, dar merg si blugii largi, chiar daca ma atrag rapari, e prea mult blugii lasati pentru mine, iar skinny prea de gay, chiar daca nu am nimic cu ei.

| AleAlexandraIdk a răspuns:

Skinny claaarr ^.^ Sunt mult mai adorabili aia, bine, depinde si de forma corpului tau, pot fi si putin largi, adica nici prea stransi nici prea largi :3 Mult succes la fete!happy

| poisonedheart a răspuns:

Largi, dar nu lăsați.

| AnetaOlivia a răspuns:

La costum sunteti cei mai frumosiwinking!