| Manciu_Vali_2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare, anume :
Mie imi place sa port adidasi inalti. Acum, intrebarea : Cum credeti ca arata cel mai bine sa imi aranjez blugii ( nu imi plac blugi skinny, tin sa spun ca nu port nici blugi largi. o marime, normala pot sa zic, nu arata ca "iegarii". ). Sa ii indoi jos, la tiv, sau sa ii bag efectiv in adidasi? happy Funda, merci anticipat

Răspuns Câştigător
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, blugii normali tii pui cu forma de jos pe forma adidasului usor inauntru cat trebuie, adica pur si simplu fara cine stie ce asezari doar usot bagati sa-si prinda forma la baza.
Sa ai o zi placuta!

| Manciu_Vali_2000 explică (pentru BeardedSamurai):

Da, asa am facut laughing am largit putin adidasii, adica imi placea sa ii leg destul de bine, ca cei super high... dar, nah, mai bine asa big grin mai usor, si cred ca e un aspect mai placut, o zi buna

1 răspuns: